_1509Guate.jpg
_1509Guate.jpg

O NÁS


Ecolibri Foundation works to improve education, economy, health, environmental awareness and social independence for the communities of the Lake Atitlan region of Guatemala.

SCROLL DOWN

O NÁS


Ecolibri Foundation works to improve education, economy, health, environmental awareness and social independence for the communities of the Lake Atitlan region of Guatemala.

udržitelnost. vzdělání. spolupráce.

 

kde pracujeme?

Ecolibri Nadace má dvě pobočky, jednu v San Marcos La Laguna v Guatemale a druhou v Praze. Převážná část naší aktivity je věnována okolí jezera Atitlán, kde spolupracujeme s místními komunitami na celé řadě rozvojových projektů. Díky štědré podpoře našich českých i mezinárodních dárců se nám daří inspirovat a vzdělávat jednotlivce, tak aby mohli dosáhnout svého plného potenciálu a vytvářet pro sebe a svou komunitu profesní a socialní příležitosti.

Zmiňovaná Guatemalská vysočina je skutečným rájem na zemi, jak z pohledu přírodního, tak kulturního dědictví. Nadační fond srdečně zve všechny dobrovolníky a sponzory aby se zapojili do našich dobročinných aktivit!

co děláme?

Nadační fond Ecolibri je oficiálně registrovanou neziskovou organizací jak v ČR, tak Guatemale. Naším cílem je podporovat domorodé (Mayské) komunity v rámci regionu jezera Atitlán v Guatemale. Jako malý tým pracujeme na řadě dobročinných, udržitelných projektů jakými jsou: adopce na dálku, stavba kamen, nebo hudební a umělecké rezidenční programy. Díky našemu partnerství s Nadačním fondem Inka, předního českého fondu v oblasti vzdělávání v Latinské Americe (Peru) se nám daří zprofesionalizovávat naše aktvity a zvyšovat jejich dopad. Rádi byste se do toho zapojili s námi? Přečtěte se více o některém z našich projektů. 

 

naše mise

 

PODPOROVAT zodpovědnou, udržitelnou ekologickou změnu pro místní komunity.
INSPIROVAT kreativitu a zdroje nových řešení.
SPOLUPRACOVAT s lokálními a mezinarodními komunitami při výtváření nových inciativ. 
 
darovat