udržitelnost. vzdělání. spolupráce.

 

kde pracujeme?

Ecolibri Nadace má dvě pobočky, jednu v San Marcos La Laguna v Guatemale a druhou v Praze. Převážná část naší aktivity je věnována okolí jezera Atitlán, kde spolupracujeme s místními komunitami na celé řadě rozvojových projektů. Díky štědré podpoře našich českých i mezinárodních dárců se nám daří inspirovat a vzdělávat jednotlivce, tak aby mohli dosáhnout svého plného potenciálu a vytvářet pro sebe a svou komunitu profesní a socialní příležitosti.

Zmiňovaná Guatemalská vysočina je skutečným rájem na zemi, jak z pohledu přírodního, tak kulturního dědictví. Nadační fond srdečně zve všechny dobrovolníky a sponzory aby se zapojili do našich dobročinných aktivit!

co děláme?

Nadační fond Ecolibri je oficiálně registrovanou neziskovou organizací jak v ČR, tak Guatemale. Naším cílem je podporovat domorodé (Mayské) komunity v rámci regionu jezera Atitlán v Guatemale. Jako malý tým pracujeme na řadě dobročinných, udržitelných projektů jakými jsou: adopce na dálku, stavba kamen, nebo hudební a umělecké rezidenční programy. Díky našemu partnerství s Nadačním fondem Inka, předního českého fondu v oblasti vzdělávání v Latinské Americe (Peru) se nám daří zprofesionalizovávat naše aktvity a zvyšovat jejich dopad. Rádi byste se do toho zapojili s námi? Přečtěte se více o některém z našich projektů. 

 

naše mise

 

PODPOROVAT zodpovědnou, udržitelnou ekologickou změnu pro místní komunity.
INSPIROVAT kreativitu a zdroje nových řešení.
SPOLUPRACOVAT s lokálními a mezinarodními komunitami při výtváření nových inciativ. 
 
darovat